
Enquete - Data verzamelen
Meer weten over je bezoekers? Met de enquete optie kun je e-mailadressen en andere (contact)gegevens verzamelen. Achteraf ontvang je alle data.
Huur je de Fotodoos Curve? Dan is het mogelijk om deze volledig te laten bestickeren in je eigen huisstijl. Jij levert ons een ontwerp aan volgens specificaties en wij zorgen dat de Fotodoos volledig bestickerd op jouw event staat. Ideaal als merkpromotie, of als je wilt dat de photobooth extra opvalt. De photobooth wordt een echte blikvanger!
Prijs: €379
Meer weten over je bezoekers? Met de enquete optie kun je e-mailadressen en andere (contact)gegevens verzamelen. Achteraf ontvang je alle data.
Laat je foto direct printen op een plastic pasje. Zo krijgt iedereen een gepersonaliseerde pas die voor vele doeleinden ingezet kan worden.
Met een windmachine maak je hele dynamische foto's. Laat je haren wapperen als een professioneel model of combineer het met een green screen voor een filmscène!
Je gasten kunnen hun foto met deze optie niet alleen delen via social media zoals Facebook, Twitter of Pinterest, ze kunnen de foto ook nog eens eerst bewerken.
Maak je photobooth compleet met een custom achtergrond. Kies voor deze optie wanneer de standaard achtergronden niet in het thema passen of je maximale impact wil bereiken met je merk.